Příroda na Kubě

S jakými živočichy nebo rostlinami se můžete na Kubě setkat? Jaké ptactvo lze na Kubě pozorovat a s jakými mořskými potvůrkami si můžete zaplavat? Více o přírodě na Kubě se dozvíte se v tomto článku 😉»»»

Lekce na Fiesta Cubana con Vitamina 2

Tak už je to tady! Začal nám podzim. Doba plískanic, sem tam marného čekání na, byť jeden, sluneční paprsek, období chřipkových epidemií. Tento litý souboj naší dobré nálady z výše uvedenými faktory, které zřetelně bojují proti ní, ještě okoření vřava médií. Systematický tlak reklam, které jsou reálně nastraženy, „kam se podíváš“ v duchu motivace: „Pokud již nemáte dárky nakoupeny, zabaleny a cukroví připraveno již týden, od teď, drazí přátelé, souboj s vánočním obdobím jste právě prohráli.“ A co se od toho odpoutat?»»»

Taneční dovolená na Kubě

Vážení a milí tanečníci 

ve spolupráci s CK Kentlucky jsme pro vás připravili taneční dovolenou na Kubě! Nabídka a totální cenová PECKA (v tomto termínu je na Kubě nejvyšší sezona a ceny vystřelené až na Mars) platí pouze pro účastníky festivalu Fiesta Cubana con Vitamina 2 a počet míst je omezený (10 osob na každý termín).»»»

Profi tanečníci z Kuby i z Evropy v Brně!

Na druhý ročník nejbláznivějšího kubánského festivalu v Brně Fiesta Cubana con Vitamina 2, který se bude konat od 17. do 19. listopadu v KD Rubín, jsme pozvali super partu skvělých lektorů jak z Kuby, tak i z jiných zákoutí Evropy! Pojďme se jim trošku podívat pod kůži 😉»»»

Druhý ročník Kubánského festivalu v Brně!

Bailarines! Pojďte se protančit až na Kubu!

Azurová obloha, sluneční paprsky ve tváři, klaksony amerických veteránů. Horkost bílého písku, úsměvy krásných žen a galantnost mužů. Ale zejména, zejména hravost provokativních latinsko-amerických rytmů, semknuté siluety tanečníků a tanečnic v doprovodu melodie salsy, bachaty, merengue. Ano, dámy a pánové, druhý ročník ryze kubánského festivalu je zde. »»»